28 grudnia 2016

Gdzie zatrzymać się w Rabce-Zdroju?

"Gorce – Apartamenty i Pokoje" są zlokalizowane w miejscowości Rabka-Zdrój przy ulicy Leśnej 16. Obiekt ten posiada w swojej ofercie dwadzieścia siedem miejsc noclegowych. Właściciel proponuje jeden apartament jednopokojowy, jeden apartament dwupokojowy, jeden pokój dwuosobowy, jeden pokój trzyosobowy oraz jeden pokój pięcioosobowy. Cena za pobyt w apartamencie jednopokojowym plasuje się od 150 złotych do 170 złotych natomiast za pobyt w apartamencie dwupokojowym zapłacimy od 180 złotych do 200 złotych. Pobyt w pokoju dwuosobowym będzie nas kosztował od 70 złotych do 80 złotych natomiast za pokój trzyosobowy będziemy musieli zapłacić od 100 złotych do 110 złotych. Jeśli wybierzemy opcję noclegu w pokoju pięcioosobowym to będziemy musieli przygotować się na wydatek od 135 złotych do 150 złotych.

Każdy z oferowanych pokoi posiada łazienkę. Ponadto w pokojach znajdziemy telewizor Lcd, lodówkę oraz stały i bezprzewodowy dostęp do internetu. W ofercie obiektu istnieje możliwość dostawek. Oferowane apartamenty są bardzo komfortowo wyposażone. Posiadają łazienki a także aneksy kuchenne. Goście mają do dyspozycji aneks kuchenny oraz jadalnię. Na terenie, na którym wybudowano obiekt znajduje się parking i ogród. Z myślą o najmłodszych gościach przygotowano plac zabaw. Entuzjaści aktywnego wypoczynku mogą tam znaleźć piesze szlaki turystyczne. Obiekt położony jest na skraju Gorczańskiego Parku Krajobrazowego (informacje).

Jest wiele miejsc (Rabka Zdrój – noclegi spis), w których warto spędzić noc na wczasach. Jednym z nich jest Willa Kamilówka. Jest ona zlokalizowana w Rabce przy ulicy Do Pociesznej Wody 7e. W ofercie willi znajdują się dwadzieścia trzy miejsca noclegowe. Willa Kamilówka oferuje jeden apartament dwupokojowy, jeden pokój jednoosobowy, dwa pokoje trzyosobowe oraz dwa pokoje czteroosobowe. Cena za pobyt w każdym oferowanym przez Wille pokoju plasuje się od 35 złotych do 60 złotych od osoby. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas przygotowano odkryty basen kąpielowy. Apartamenty wyposażone są w łazienki, aneksy kuchenne a także balkony. Ponadto możemy liczyć także na stały i bezprzewodowy dostęp do internetu, kuchenkę mikrofalową, lodówkę oraz naczynia. Obiekt ten jest położony w centrum Rabczańskiego uzdrowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>