18 grudnia 2016

Wakacyjne Międzywodzie

Uwielbiasz wycieczki rowerowe i urzekające krajobrazy? Zwiedzanie nowych terenów i zachwycanie się urokami natury jest jednym z Twoich ulubionych form wypoczynku? Zatem na wakacje musisz wybrać się do Międzywodzia. Osoby lubiące aktywny odpoczynek, spokój, ciszę i piękno natury znajdą tu swoje idealne miejsce.

Międzywodzie jest niewielką wioską położoną nad piaszczystym wybrzeżem Morza Bałtyckiego z atmosferą wyjątkowego miejsca. Obecność fok w tutejszych wodach budzi podziw, gdyż nie jest to typowy widok w tym regionie. Wycieczki rowerowe należą do głównych atrakcji. Dlatego koniecznie zabierz ze sobą swój sprzęt, choć masz zawsze możliwość wypożyczyć coś na miejscu. Wytyczone dookoła liczne szlaki rowerowe prowadzą przez najciekawsze atrakcje zlokalizowane w odległości kilku i kilkunastu kilometrów. Trasy są dostosowane w taki sposób, aby dopasować ich długości do własnych umiejętności. Można jechać drogami asfaltowymi przy samym wybrzeżu lub leśnymi ścieżkami. Mamy do wyboru łatwe trasy, idealne gdy jesteśmy z dziećmi oraz te dla nie bojących się dużych wyzwań, wprawionych rowerzystów. Zatem miłośnicy rowerowych wypraw z pewnością w Międzywodziu znajdą swoje idealne miejsce.

Baza noclegowa w Międzywodziu (zobacz:noclegi) to bardzo ważna kwestia. Musisz się z nią zapoznać w odpowiednim czasie przed planowanym urlopem. Pomimo tego, że zalicza się do miejscowości nadmorskich, w których nie można narzekać na tłumy i brak miejsca, to w sezonie letnim jest dość mocno oblegana. Noclegi w Międzywodziu wyróżniają się uprzejmymi gospodarzami. Często obok pokoi i apartamentów oferują wyżywienie (pełne lub częściowe) oraz inne udogodnienia dla przyjezdnych. By móc wybrać to, co najbardziej nam odpowiada, warto zainteresować się tym tematem wcześniej.

Ta malownicza wioska wyróżnia się przede wszystkim czystymi plażami. Gdy inne plaże uginają się pod turystami i tonami śmieci, tutaj możesz cieszyć się spokojem i prywatnością. Szerokie i piaszczyste plaże umożliwią Ci znalezienie dla siebie swojego wymarzonego kawałka, by rozłożyć koc i cieszyć się słońcem. W okolicznych wypożyczalniach dostępny jest sprzęt plażowy. Położony nieopodal Woliński Park Narodowy co roku przyciąga wielu turystów. Przepiękne klifowe wybrzeża oraz ruchome wydmy są tu niesamowitą atrakcją dla turystów.

One thought on “Wakacyjne Międzywodzie”

  1. Olga90

    Plaże rzeczywiście są czyste, niestety tłum ludzi w bardzo krótkim czasie potrafi to zmienić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>